Wymieniam się Peter(Piter) zaś stanowię niepewnym chłopakiem

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) również stanowię wstydliwym chłopakiem lat 17 o ostrej konstrukcji ciała dzięki szkoleniu parkour. Zaprezentuję wam o wakacjach, które zagrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, iż dążymy ponad śmierci co mnie dużo ucieszyło, ponieważ dawno donikąd nie istniał zaś mogłem zauważać na jasne narzeczone oraz dążyć wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, iż pędzimy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po obszernej oraz przykrej podróży udaliśmy się do sąsiadów, jacy tam przebywali.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było wspaniale, słońce świeciło, fale okrywały się o bok, oraz grunt jak przeważnie stanowił trzeźwy. Mój partner natomiast ja zaczęliśmy dawać w piłkę, po niemało chwilach odwiedziła nam piłka za parawan, wyszedł oraz przeprosiłem tudzież w tym okresie serce skończyło mi dzwonić, rola się zatrzymała, a mi stanowiło gorąco. Zza parawanu ukazała mi się piękna, zgrabna służąca w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini podkreślające jej oczy. Jędrny tył a przyzwoite piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, niezwykle cenię przedstawiać w piłkę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, brzmieć spośród taką niesamowitą osobą w piłkę wówczas niczym wykopać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz spytała niczym mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Zwolniła zaś rozpoczęliśmy działać. Po wszelkim dniu na plaży wyszli na lody a spacer. Wziąłem od niej utwór telefonu i namiary gdzie się zachowała oraz przeciwnie jest. Dzień później nie spostrzegał jej na plaży, dzwoniłem, lecz oraz nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do partnerkach, natomiast do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale dobry, wziął również skontaktował się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, gdyby rzeczywiście szli, co nieznany czas przyswajali sobie w oczy. Po plaży zaprosiłem ją do siebie na dowolny obraz, czy pigułka w teraźniejszym sposobu. Zatelefonowałam do rodziców i pobiegliśmy. W budynku walczyliśmy film (horror) i ulokowali się na analizowanej wersalce, po wybiera co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę kameralną z komputera i znosił się u niej. Rejestrowała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.

Uncategorized