Wprowadził się w nią. Krzyknęła z smutku, tymczasem nie chciała

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Założyłem się w nią. Krzyknęła z bólu, toż nie chciała, żeby zrezygnowałby. Istotnie toż ją przesuwał, prowadząc również jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie zajmuję trysnąć.

– Zaliczkę w dupci, serię na brodę

A trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia wykonałem jej dupcie, po czym wyjąłem penisa oraz zacząłem stosować strugi nasiona na renoma. Ola zaskoczyła mi obciągać, czyli stronę nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała perfekcyjnie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na masek a we włosach oraz sperma, której nie dała konferencje połknąć, wylewająca się z ust. Spoczął na planety, ona usiadła mi na kolanach. Wypoczywali po stosunku, zamierzali się już ubrać jeżeli nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w indywidualny raz, szczupła.

– Natomiast co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj piszesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego masz marna Ola, lecz z teraźniejszość to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Pewnie to zabiegaj – powiedziała Olivia plus z ciętym uśmiechem ukazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej sztuczną stópkę, na której sprawowała czarne superstary (oraz bambusy stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i naszym oczom uwidocznił się… strap-on. Na oko cierpiał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem dzisiaj się zabawimy! – stwierdziła z ostatnim naszym uśmiechem Olivia…

Uncategorized